Banner
Online Eğitim
Online EğitimTeknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak, IMA Sakarya Eğitim Kurumu online eğitimle öğrencilere ve katılımcılara her yerden erişim imkanı sunuyor. Uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen interaktif dersler ve öğrenme materyalleri ile öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, öğrenmeyi kolay, etkili ve keyifli hale getiriyoruz.

IMA Sakarya Eğitim Kurumu olarak, eğitimde kaliteyi ve bireysel başarıyı ön planda tutarak her öğrencinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Online Eğitim ve Online Koçluk Nedir?


Sınav (LGS-YKS) döneminde herkesin desteğe ihtiyacı vardır. Bazılarımız bunu dershaneye giderek, bazılarımız da sadece okulla yürütmeye çalışırız. Hayatımızın bu döneminde günü gününe bizi takip edecek, planlı ve programlı çalışmamızı sağlayacak, stres ve kaygıdan bizi uzaklaştıracak, motivasyonumuzu artıracak, sınavla ilgili sorularımızı rahatlıkla sorabilecek birilerine ihtiyaç duyarız. Hayallere giden bu zorlu sınav sürecinde her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji sayesinde zaman ve mekân kısıtlaması olmadan her kademedeki öğrenci Online Koçluk hizmetimizden faydalanabilirler.


 
Online Eğitimin Faydaları

•    Ofise ne kadar uzak olduğunuzun hiçbir önemi yok, evinizde anında koçluk eğitimini almaya başlayabilirsiniz.
•    Ofis çalışma saatlerimize uymak zorunda değilsiniz, randevu oluşturarak istediğiniz saatte koçluk eğitimini alabilirsiniz.
•    Son dönemde sürekli değişen ve gelişen teknoloji sayesinde anında ulaşmanın mümkün olmadığı her türlü dosya, görsel, yazı, sunum ve video paylaşımına, online seanslarımızda çok daha hızlı ulaşabilir ve işlevsel olarak kullanabilirsiniz.
•    Yüz yüze koçluk hizmetimizden daha esnek çalışma saatleri ve iptal etme koşulları sağlar. Çünkü yüz yüze randevu iptallerini 24 saat önceden yapmanız beklenirken online koçluklarda böyle bir koşul yoktur.
•    Ulaşım, hava şartları ve trafik gibi unsurlarla uğraşmak zorunda kalmaz ve zaman kaybetmezsiniz.
•    Bu yüzden yüz yüze eğitim koçluğu hizmetimizden daha ekonomiktir.
 
Nasıl bir yol izleniyor?

Online koçluk hizmetimize başlamadan önce öğrenciyle/danışanla ön görüşme yapmak için telefon aracılığıyla iletişime geçiyoruz. Öğrenciyle tanışma süreci bittikten sonra görüşmeler planlanan haftalık seanslara uygun olarak ayarlanır ve koçluk hizmetimiz öğrencinin isteğine bağlı olarak sınava kadar devam eder. Öğrenci istediği zaman koçluk eğitimini sonlandırabilir.Öğrenciyle/danışanla birlikte interaktif olarak takip sistemimiz üzerinden haftalık çalışma programınızı hazırlıyoruz. Hazırlamak demek size var olan bir şablonu sunmak demek değildir. Çünkü bizim hedefimiz; sizinle birlikte, sizi tanıyarak ve sizin için en uygun olanı belirleyerek çalışma programını hazırlamaktır. Daha sonra birlikte hazırladığımız programı online platforma aktararak geçirdiğimiz süre zarfında yaptığınız her şeyi (soru sayısı, konu tekrarları, deneme çözümleri ve netleri, doğru ve yanlışların istatiksel grafikleri, deneme analizleri…) kaydediyoruz. Kurmuş olduğumuz bu platform (tablo ve grafik) sayesinde neyi yapıp neyi yapmadığınızı somut verilerle ortaya koyup, gelişiminizi haftalık ve aylık olarak takip ettiğimiz için geriye dönüp baktığınızda, hangi dersten ne kadar çalıştığınızı, toplam kaç soru çözdüğünüzü, hangi konularda eksik olduğunuzu tek başınıza görebilme imkânı sunuyoruz. Çünkü sınav döneminde ki belki de en önemli şey konu eksiklerimizi saptamak ve bunlara yönelik önlemler almaktır.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- EĞİTİME DESTEK
- Hafıza Teknikleri
- Dikkat Güçlendirme
- Hızlı Okuma
- MIT (Multiple Intelligence Test)
- Çift Renk Abaküs
- Yaratıcı Düşünme Programı
- Özel IMA Sakarya
- Eğitim ve Öğrenci Koçluğu
- Eğitici Eğitimi
- Yaşam Koçluğu
 
 
Pro WEB